خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

حراست IT

  حراست IT چیست؟

  امروزه در اکثر سازمان های دولتی که دارای شبکه های کامپیوتری بزرگ هستند حراست فناوری اطلاعات اهمیت زیادی دارد. حراست IT در بخش حفاظت نرم افزاری، جلوگیری از خروج اطلاعات مهم، کنترل دیتا، حفاظت از سیستم ها و جلوگیری از نفوذ و خرابکاری را بر عهده دارد.
   
  شرح وظایف حراست فناوری اطلاعات در سه فرآیند اصلی خدمات شبکه، سخت افزاری و خدمات مشاوره ای تعریف می شود که شرح کلی کار آنها را می توان به پنج دسته تقسیم کرد.
   ۱-بررسی نیازهای سخت افزاری مورد نیاز واحدهای تابعه حوزه ۲- تشخیص و تعیین چگونگی رفع نیازها با استفاده از امکانات موجود سازمان ۳- ارائه نظارت کارشناسی برای خرید یا سفارش خرید آنها از منابع داخلی یا خارجی براساس استانداردهای مصوب۴- نصب و راه اندازی سخت افزار مورد نیاز کاربران و کارشناسان برای استفاده از نرم افزارهای طراحی شده است.
   
  ۵- ارائه خدمات پشتیبانی فنی برای نگهداری و تعمیر تجهیزات و وسایل سخت افزاری به طور مستقیم از خدمات متمرکز سازمان و یا خدمات فنی خارج از سازمان، تهیه، نصب و پشتیبانی کلیه تجهیزات فعال و غیرفعال از جمله وظايف حراست فناوري اطلاعات است.  این مطلب تا کنون 57 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : خدمات ,حراست ,اطلاعات ,افزاری ,سازمان ,مورد نیاز ,فناوری اطلاعات ,حراست فناوری ,حراست فناوری اطلاعات ,
  حراست IT

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر